Ev Bakıcısı Olun - Evlere ve evcil hayvanlara bakarak yeni yerler keşfedin

Yeni insanlarla tanışmak ister misiniz? Hayvanları sever misiniz? Gerçek bir evde yerel olarak yaşamak, turistik konaklamalardan çok daha heyecan verici olacaktır. Evbakicisi.com , ev sahipleriyle etkileşim kurabileceğiniz geniş bir ağa sahiptir. Ev bakıcıları; ev sahibinin seyahati sırasında, eviyle, evcil hayvanlarıyla, bitkileriyle ve bahçeleriyle gönüllü olarak ilgilenir. Bu seyahat fırsatı, ev konforu ile daha uygun ve güvenli tatili bir arada sunar ve yeni yerler keşfederek, geniş alanlara seyahat etmenize yardımcı olur.

Ev Sahiplerinden Başvuru Almak İster Misiniz?

Ev Bakıcısı profilinizi oluşturun veya değiştirin. İyi hazırlanmış bir profil, tanışmak istediğiniz üyeler arasında güven uyandırır. Evbakıcısı.com, kişisel bilgilerinizi gizli tutmayı ve izniniz olmadan üçüncü kişilere paylaşmamayı taahhüt eder.
YARARLI OLANI HOŞGÖRÜYE ÇEVİRMEK

Ev sahibinin yokluğuna daha insani bir çözüm sunarak,  ev bakıcılığı statüsünde tatil yapın. Beğendiğiniz evde konaklamak için hemen üye olun ve profilinizi güçlendirin. Seçeneklerimiz ve fiyatlarımız

Mükemmel Ev Bakıcılığı İçin 10 Formül

İyi uygulanan bazı temel kurallar, uyumlu bir değişimin garantisidir.

Eğer ev bakıcısı olarak seçildiyseniz ve bu sizin ilk tecrübeniz ise, mükemmel ev bakıcısı anıları biriktirmek ister misiniz?

Uyumlu bir ilişkinin temelini oluşturan bazı basit ve arkadaşça ipuçları:

1. Evden küçük bir hediye getirebilirsiniz. Bölgesel bir uzmanlık, bir sanat eseri ya da yerel bir müzik kaydı vb. gibi. Özellikle, pahalı veya büyük bir hediye olmamasına özen gösterin: Lütfen niyeti memnuniyetle karşılayın.

2. Varış saatine saygı gösterin: Ne çok erken ne de çok geç gidin. Bazı insanlar ayrılana kadar çalışırlar ve erken gelmeniz onları şaşırtabilir. Geciktiniz mi yoksa yol beklenenden daha mı kısa? Bunun bir sorun olup olmadığını sormak için, hızlı bir telefon görüşmesi yapın.

3. Geldiğiniz zaman ev ve hayvan alışkanlıklarına ilgi gösterin: Bu güven vermenin en iyi yoludur. Böylece, ev sahibinin rahat hissetmesini sağlarsınız. Elbette, ev sahibine bir iyilik yaparsın ama en çok sevdiği şeyi terk etmek üzere olduğunu unutma sonuçta evinde yabancılarla karşılaşıyor. Bir de, her ihtimale karşı, acil durumlar için telefon numaraları ve faydalı tavsiyelerin bilgisini alınız.

4. Ev sahibine, haber almak isteyip istemediğini, hangi iletişim aracından ne sıklıkla ulaşabileceğinizi sorun ve isteğine saygı gösterin: Bazı ev sahipleri düzenli bilgi almaktan hoşlanır ama aynı zamanda rahatsız olmak istemeyen de olabilir.

5. Komşulara kibar davranın: Ev sahibin temsilcisisiniz.

6. Asla ev sahibinden izin istemeden, kimseyi konakladığınız eve davet etmeyin: Bu, evde oturmanın temel bir kuralıdır.

7. Evi aynı durumuna geri getirip, yerini değiştirdiğiniz nesneleri yerlerine koyarak, ev sahibinin dönüşünü bekleyin. Ev sahibiniz geri döndüğünde kendi düzenini bulursa, daha sempatik olacak!

8. Hiçbir koşulda özel eşyaları ve yiyecekleri değiştirmeyin. Tabi ki bir paket kahveyi değiştirmek kolaydır ama parasal veya duygusal değerini tahmin ederek hareket edin.

9. Odanızı düzenleyin: Çarşafları yıkayın veya kendi çarşaflarınızı getirin, aile geldiği zaman bunu yapmak zorunda kalmasın.

10. Ev sahibine, dönüşünde bir yemeği paylaşmak isteyip istemediğini sorun. Bazı aileler uzun bir yolculuktan sonra eve yorgun geliyor ve dinlenmeyi tercih ediyorlar. Bazı aileler ise sizinle son bir anı paylaşmaktan mutluluk duyabilir. Öyleyse: Neden evde biraz yemek hazırlamıyorsunuz?

DURMADAN SEYAHAT EDİN

Size yepyeni bir çevre deneyimi yaşatan gerçek bir evde yaşayarak, ilginç bir şekilde seyahat edin. Yerel gibi yaşayın ve turistik konaklama masrafından kurtulun! Ne kadar tasarruf ettiğinizi düşünün.